Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
po-pa 10.00-17.00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

‘’ Když darovat z lásky, tak stříbrné srdce‘‘

 

Srdeční ’’ téma jsme si vybrali ne náhodou. Srdce symbol lásky, sympatií, přátelství je více než pozitivní.  Co víc si může člověk přát než, podílet se   na této vibraci.

Stříbrné srdce je vhodný dárek ke všem svátkům. Pro milovanou osobu na Valentína, k narozeninám, svátkům, mámě ke dni matek nebo jen tak z lásky. Valentín je zvlášť vhodný den k darování stříbrného srdce. Prsten, zlaté náušnice, granátový náramekpřívěsek srdce nebo náhrdelník potěší každou milovanou dívku nebo ženu.

Snažíme se naplňovat naši stránku šperky tak, aby jsme měli zastoupení všech výrobních technik a materiálů, tedy hlavně kamenů, briliantů jak  syntetických tak i přírodních. Zabere to asi celý život pokrýt všechno, no to je přesně to o co usilujeme.

Tento internetový obchod je zaměřen na prodej dovozových šperků a šperků z naši produkce. Šperkářství je odborně a finančně velice nákladné odvětví tvorby. No my se velice snažíme, co nejrychleji vyvážit dovoz a vlastní výrobu tak, aby dovoz tvořil menší podíl.

 

Přejeme Vám příjemné nakupování a těšíme se na Vaše návštěvy na naší stránce. Rádi zodpovíme Vaše případné otázky a uvítáme, když využijete nabídky na našich dalších uvedených shopech. Rádi Vám na požádání vytvoříme šperk z u nás zakoupených drahokamů, nebo jen tak prodáme volný brialant nebo kabošon z kterého, Vám může zhotovit klenot Váš zlatník.

 

Ze Stříbrného srdce, přáni všeho dobrého